Nový komunitný priestor – Predstavenie Nákupnej promenády Rínok Rača

Vstúpte do sveta nových možností a zážitkov na Nákupnej promenáde Rínok Rača! Je to viac ako len miesto pre nákupy – je to komunitný priestor, ktorý sme vytvorili s cieľom zdôrazniť miestnu identitu, podporiť malých obchodníkov a vytvoriť živú a pulzujúcu atmosféru pre všetkých, čo sem zavítajú.

Rínok Rača nie je len developerský projekt s dostupným bývaním, je to miesto, kde sa stretáva komunita, kde sa rodia nové myšlienky a kde sa oživuje miestna ekonomika. Nachádza sa v srdci mestskej časti Rača a oplýva životom a aktivitami. Jeho charakteristické budovy a zelené plochy prilákajú zvedavcov a zákazníkov, aby objavovali, čo ponúka.

Nákupná promenáda Rínok Rača je miestom, kde vybavíte všetky potrebné nákupy: Potraviny v supermarkete Tesco, drogériu, kozmetiku aj zdravé potraviny v dm drogerie markt či všetko pre kanceláriu, školu či kreatívne projekty v papiernictve Ševt.

Podpora miestnej komunity

Nákupná promenáda Rínok Rača je strediskom komunity. Po úspešnom dni otvorených dverí pripravujeme aj iné lokálne podujatia, ktoré budú spájať ľudí a vytvárať príležitosti na vzájomné zdieľanie radostí a zážitkov.

Sme hrdí na to, čo sme doteraz dosiahli, ale stále máme veľa plánov a snov pre budúcnosť. Chceme ďalej rozvíjať Nákupnú promenádu Rínok Rača ako miesto, kde sa stretáva zábava, kultúra a podnikanie.

Ak ste ešte nenavštívili Nákupnú promenádu Rínok Rača, teraz je ten správny čas. Pridajte sa k nám a objavte všetky zaujímavosti a zážitky, ktoré tento úžasný komunitný priestor ponúka. Sledujte naše udalosti, podporujte miestnych obchodníkov a buďte súčasťou rastúcej komunity na Rínku Rača!